W dniu 31 stycznia br.  w szkole podstawowej w Radziemicach  jak co roku odbyła się uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka. Program artystyczny zaprezentowały grupy dzieci z oddziałów przedszkolnych 5 i 6 – latkowie. Starsza grupa przedszkolaków przygotowała przedstawienie pt. „Bajka o niebieskim mundurku” a młodsza grupa dzieci zaprezentowała przedstawienie pt. „Dzień z życia Babci i Dziadka”. Występy dzieci wzbogaciły liczne piosenki dla zgromadzonych gości, dodatkową niespodzianką był pokaz slajdów ze zdjęciami ich wnuków. Pan Marek Słowiński Wójt Gminy Radziemice złożył życzenia dla solenizantów. Przedszkolaki przygotowały dla Dziadków wspaniałe prezenty jako podziękowanie za ich troskę i miłość. Rada rodziców przygotowała dla wszystkich mały poczęstunek. Występy dzieci spotkały się z entuzjastycznym  przyjęciem, o czym świadczyły gromkie brawa po każdym przedstawieniu.