Gmina Radziemice we współpracy z Polską Spółką Gazownictwa w Krakowie Sp. z o.o. planuje budowę sieci gazowej na terenie miejscowości Błogocice oraz w miejscowości Radziemice. W tym celu przystąpiono do projektowania sieci gazowej w tych miejscowościach.
Część Mieszkańców złożyła stosowne wnioski już w 2018 roku. Na chwilę obecną przystępujemy do realizacji zadania. Do końca lutego br. jest możliwość jeszcze składania wniosków dla osób, które ich nie złożyły. W tym celu prosimy kontaktować się bezpośrednio z Zakładem Gazowniczym w Krakowie.
Poniżej link do strony:
https://www.psgaz.pl/dla-klienta#przylaczenie-do-sieci-gazowej
Osoby, które złożą stosowne dokumenty, będą mogły mieć gaz w pierwszym etapie budowy. Zgodnie z zapewnieniami Spółki Gazowniczej jest szansa, aby podłączenie gazu odbyło się w latach 2022-23!

Wójt Gminy Radziemice
mgr Marek Słowiński