W niedzielę 29.05.2016 r. w Szkole Podstawowej w Zielenicach odbył się „Piknik Rodzinny” zorganizowany przez rodziców i nauczycieli, honorowym gościem był Wójt Gminy Pan Marek Słowiński. Program Pikniku był bardzo bogaty i atrakcyjny zarówno dla dzieci i rodziców. Impreza rozpoczęła się występem wszystkich uczniów, którzy zaprezentowali swoje talenty poprzez śpiew, recytację, taniec oraz przedstawienie teatralne, w którym udział wzięły dzieci klas 0 – III wystawiając spektakl pt. „Brzydkie kaczątko”. Kolejną częścią imprezy były zabawy integrujące rodziców i dzieci, przebiegające w radosnej atmosferze.

Emocje obecnych mocno podgrzewane były w czasie rywalizacji między rodzicami a dziećmi, wszyscy kibicowali i dopingowali swoich faworytów. Pomiędzy konkursami a rywalizacją sportową dzieci mogły pozjeżdżać na dmuchanym zamku i pomalować buzie. Podczas imprezy zadbano również o smakołyki dla dzieci i przybyłych gości, były przeróżne ciasta i ciasteczka, soczki, kiełbaski z grilla to tylko część pyszności przygotowanych przez mamy uczniów. Uroczystości takie jak ta, niebywale integrują i umacniają rodzinę, dają okazję do wspólnego spędzenia czasu i zbliżają do siebie jej członków. Dlatego cieszymy się, że cieszą się one tak dużym zainteresowaniem.

Piknik 2 Piknik3 Piknik4 piknik5 Piknik6 Piknik7 Piknik Piknik1