Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wirtualna Wycieczka

Aktualności

Pogoda

Pogoda Radziemice z serwisu

Wójt Gminy Radziemice Tomasz Wilk

wojt tomasz wilk 1

logo ohplogo unia wiedzalogo unia

Jeśli jesteś w wieku 16-17 lat i znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej, jesteś osobą nieaktywną zawodową, nie uczysz się i nie uczestniczysz w żadnych szkoleniach to...

Pomożemy Ci całkowicie bezpłatnie zdobyć nowe kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.

Gmina Radziemice i Proszowicki Klub OYAMA Karate informują że, przyjmowane są zapisy na treningido grup początkujących

dla dzieci od;

5 – 6 lat

7 – 14 lat

dla młodzieży od 14 – 18 lat oraz dla dorosłych

Treningi są częściowo dofinansowane przez

Wójta Gminy Radziemice

Odbywają się w każdy poniedziałek i środę o godz. 1400 na sali obrad Wielofunkcyjnej Świetlicy Oświatowej w Radziemicach, a o godz. 15.30 w Szkole Podstawowej w Zielenicach

                                                            karate

ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ ORAZ DOROSŁYCH

ZAPEWNIAMY PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ

Treningi prowadzi Pan Paweł Zbieżek

4 października 2014 roku – w sobotę – z inicjatywy Samorządu Województwa Małopolskiego organizowany jest  Małopolski Dzień Profilaktyki Zdrowia, podczas którego będzie można skorzystać z oferty 18 wojewódzkich podmiotów leczniczych – szpitali i jednostek ochrony zdrowia  z terenu Małopolski na bezpłatne badania profilaktyczne, konsultacje ze specjalistami oraz wykłady o tematyce prozdrowotnej.

Darmowe badania, konsultacje czekają na mieszkańców w Andrychowie, Jaroszowcu, Krakowie, Krzeszowicach, Nowym Sączu, Radziszowie, Tarnowie oraz Zakopanem.

Celem Małopolskiego Dnia Profilaktyki Zdrowia jest uświadamianie mieszkańców Małopolski jak istotne w zachowaniu dobrego stanu zdrowia jest systematyczne wykonywanie badań profilaktycznych, wyrabianie zdrowych nawyków, a także stałe poszerzanie własnej wiedzy.

Pełna informacja o dostępnych wolnych miejscach w ramach wydarzenia, w tym o sposobie dokonywania rezerwacji  zamieszczona jest na stronie www.profilaktykawmalopolsce.pl, w zakładce Małopolski Dzień Profilaktyki Zdrowia, pod adresem:

http://www.profilaktykawmalopolsce.pl/index.php/informacje-ogolne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych jednostek ochrony zdrowia  i  skorzystania  z oferowanych możliwości.

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Proszowicach

Rolnicy Gminy Radziemice - informujemy o naborze na bezpłatne szkolenia

„Stosowanie środków ochrony roślin” z uwzględnieniem integrowanej ochrony roślin

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW DO ARR O UDZIELENIE NADZWYCZAJNEGO WSPARCIA UPŁYWA Z DNIEM 15 PAŹDZIERNIKA.
owoceJednocześnie Agencja Rynku Rolnego informuje, że wnioski o udzielenie nadzwyczajnego wsparcia dotyczą wyłącznie tych plantacji i upraw, które zostały wcześniej skontrolowane przez właściwe służby kontrolne.

pielgrzymi219 sierpnia gościliśmy w naszej gminie pieszą pielgrzymkę tarnowską. Na pielgrzymim szlaku w naszej gminie pogoda nie rozpieszczała pątników. Szli ze śpiewen na ustach chwaląc Boga i pozdrawiając mieszkańców.

 

Kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Galeria

RANKING SAMORZĄDÓW - JUBILEUSZOWA EDYCJA


 

rankingNasza gmina w rankingu pod względem innowacyjności należy do krajowej czołówki.

Z pośród wszystkich gmin wiejskich uplasowała się na 16 miejscu w ogólnopolskim zestawiniu, natomiast w województwie małopolskim zajmujemy 2 miejsce.

Wynik zawdzięczamy samorządowi, który stawia na zrównoważony rozwój. Działania inwestycyjne ukierunkowane są na kwestie społeczne jak i edukacyjne. Gmina realizuje inwestycje w zakresie gospodarki wodno-kanalizacyjnej, termomodernizacji oraz uczestniczy w programie montażu kolektorów słonecznych. Podstawową funkcją gminy jest rolnictwo ze względu na bardzo wyskoką jakość gleb. Gmina Radziemice jest zwana "Królestwem Czosnku". Malownicze krajobrazy, Szlak Kościuszkowski, Kopiec Marcina, Droga św.Jakuba oraz zegar słoneczny w Łętkowicach Klonii to główne walory turystyczne gminy.

startpoprz.12345678nast.koniec
Strona 1 z 8

Wyszukiwarka

 

flaga-1920-x-1080

ZIP

ZIP logo mownfz

Szanowni Państwo, 1.lipca został uruchomiony Zintegrowany Informator Pacjenta (ZIP) czyli ogólnopolski serwis internetowy, w którym znajdą Państwo wszelkie informacje przydatne dla pacjentów oraz możliwość dostępu do historii swojego leczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością i zaletami systemu oraz do założenia konta.

Ciekawe portale


  • bip logogus logo24ikpprokopara logopr logowrota logo
  • arr logo
  • fanklubkamilastocha

Home|Kontakt|

Liczba odwiedzających

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.