10 czerwca 2016 r. w Dwuoddziałowym Punkcie Przedszkolnym w Łętkowicach pod hasłem „Mama i Tata to najcenniejszy skarb” odbył się Dzień Rodziny. Uroczystość powitaniem wszystkich przybyłych gości rozpoczęła Pani dyrektor – Anna Więcławek. Odnosząc się do słów zawartych w cytacie złożyła wszystkim rodzicom moc najserdeczniejszych życzeń. Dołączył się do nich również obecny na uroczystości Wójt Gminy Radziemice – Pan Marek Słowiński.

Dzieci z grupy maluszków składały życzenia recytując wierszyki i śpiewając piosenki.

Starszaki przygotowały inscenizację pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Słynną baśń znają wszyscy, ale każda jej interpretacja jest wyjątkowa. Nie inaczej było i tym razem. Piękna królewna, zła macocha, prawdomówne lustereczko, dzielny książę, dobroduszny myśliwy i urocze krasnale nie pozwoliły licznie zgromadzonej publiczności na nudę. Przeciwnie, zafascynowani przedstawieniem rodzice z uwagą śledzili przebieg wydarzeń.

Po prezentacji słowno – muzycznej dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane laurki i upominki; po czym wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

DSC_0229 DSC_0230 DSC_0237 DSCN0007 DSCN0008 DSCN0021 DSCN0024 DSCN9994 DSCN9998