3.4 C
Radziemice
czwartek, Kwiecień 18, 2024

Transport wyborców do lakali wyborczych

Aktualności Wybory Samorządowe 2024 - Państwowa Komisja Wyborcza

OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Radziemice z dnia 6 lutego 2024 roku o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych oraz siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Radziemicach w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024r.

OBWIESZCZENIE Marszałka Województwa Małopolskiego z dnia 12 lutego 2024 roku o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych oraz siedzibie Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Krakowie w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Informacja o siedzibie składzie i dyżurach Gminnej Komisji Wyborczej

Kalendarz wyborczy wybory samorządowe

Komunikat Komisarza Wyborczego w Krakowie I z 30 stycznia 2024 r.

Komunikat Komisarza Wyborczego w Krakowie II z 30 stycznia 2024 r.

Komunikat Komisarza Wyborczego w Krakowie III z 30 stycznia 2024 r.

Informacja o tworzeniu komitetu wyborczego

UCHWAŁA NR 42/2024 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 7 lutego 2024 r.

UCHWAŁA NR 43/2024 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 7 lutego 2024 r.

UCHWAŁA NR 44/2024 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 7 lutego 2024 r.

INFORMACJA Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 12 marca 2024 r o losowaniu w gminie Radziemice obwodowych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych gmina Radziemice

Obwieszczenie o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Radziemice zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Obwieszczenie o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Radziemice zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Obwieszczenie o zarejestrowanych kandydatach na wójta w wyborach Wójta Gminy Radziemice zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r

INFORMACJA o zasadach i sposobie zgłaszania list kandydatów na radnych w wyborach do rad gmin (rad miejskich, rad miast) w gminach liczących do 20 000 mieszkańców zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

INFORMACJA o zasadach i sposobie zgłaszania list kandydatów na radnych w wyborach do sejmików województw zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

INFORMACJA o zasadach i sposobie zgłaszania kandydatów w wyborach wójta, burmistrza, prezydenta miasta zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

INFORMACJA o zasadach i sposobie zgłaszania list kandydatów na radnych w wyborach do rad powiatów zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

POSTANOWIENIE NR 233/2024 Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 26 lutego 2024 r. w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r

Informacja o obwodach i granicach do głosowania w wyborach samorzadowych

OBWIESZCZENIE Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 13 marca 2024 r. o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Powiatu Proszowickiego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Obwieszczenie o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego

Zmień rozmiar czcionki
Ustaw kontrast