10 września 2017 roku w amfiteatrze w Modlnicy koło Krakowa odbył się ”Festiwal gwary i tradycji krakowskiej – Krakowska Godka 2017”.
Jednym z punktów bogatego programu artystycznego był konkurs teatralny: „Krakowska Godka w scenach z Wesela”. Uczestnikom konkursu ze szkół ponadpodstawowych towarzyszyli aktorzy z Teatru Starego: Beata Paluch, Agata Myśliwiec, Grzegorz Mielcarek oraz Juliusz Chrząstkowski. Szkołę w Radziemicach reprezentowały 3 gimnazjalistki: Daria Duda, Zuzanna Kocioł oraz Diana Marchewka. Jury w składzie: aktorzy Anna Dymna, Dariusz Gnatowski, dr Kazimierz Sikora z katedry historii i dialektologii na wydziale j. polskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, Barbara Żebrowska wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz reżyser Dariusz Fabelec. Postanowiło ono przyznać III główne nagrody w tym III dla naszej reprezentantki Zuzanny Kocioł.