Zagłosuj na naszą szkołę w konkursie „Kolorowe Boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga organizowanego przez Producenta Farb Śnieżka. Główną nagrodą jest wybudowanie boiska ze sztuczną nawierzchnią. Mogło by ono służyć wszystkim mieszkańcom Gminy Radziemice. Zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Instrukcja głosowania

  1. Wejdź na stronę koloroweboiska.pl
  2. Z zakładki: głosuj wybierz – wyszukaj
  3. Wpisz w nazwie miejscowości : Radziemice
  4. W wynikach wyszukiwania wybierz: Zespół Szkół w Radziemicach
  5. Obejrzyj film promujący naszą szkołę
  6. Jeżeli film się spodobał – zagłosuj na nas. Wpisz imię, adres oraz zaznacz: nie jestem robotem (to sformułowanie ma wykluczyć oszustwa dokonywane przez programy, które automatycznie oddają głosy)
  7. Wejdź na swoją pocztę internetową i kliknij link w e-mailu od Kolorowe Boiska

Głosowanie trwa od 1 czerwca 2016 roku do 17 czerwca 2016 roku. Można oddać głos 1 raz dziennie. Link aktywacyjny może znajdować się w spamie w naszej skrzynce pocztowej. Kliknij –  i gotowe.

kolorowe boiska