Niezwykłego Jubileuszu doczekała Pani Felicja Kramarz, która jest najstarszą mieszkanką gminy Radziemice. W dniu dzisiejszym tj. 19 kwietnia 2023 r.  Pani Felicja obchodzi 102 urodziny. W tym wyjątkowym dniu niezwykłej Jubilatce towarzyszyła najbliższa rodzina oraz przedstawiciele samorządu gminnego Wójt Gminy Radziemice Marek Słowiński oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Jelonkiewicz.

– Spotkanie z Panią Felicją było okazją do spojrzenia na minione lata i na rozmowy, które upłynęły w bardzo miłej atmosferze. Ten jubileusz jest swoistą nagrodą za własną dbałość o zdrowie i dowodem na hart ducha oraz siłę charakteru, która bije od Jubilatki.

Pani Felicji raz jeszcze gratulujemy dostojnego, pięknego Jubileuszu. Jednocześnie życzymy dużo zdrowia, niegasnącej pogody ducha, optymizmu, by każdy kolejny dzień był pełen życzliwości, miłości i wszelkiego dobra.

Tego szczególnego dnia nie zabrakło kwiatów, okolicznościowego prezentu i pamiątkowego listu.