Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

Pięć par małżeńskich z terenu gminy Radziemice świętowało w sobotę 11 listopada Złote Gody, czyli okrągły Jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego.

  • Maria i Józef Łój
  • Janina i Stanisław Makowscy
  • Marianna i Zdzisław Mazurek
  • Janina i Marian Nowak oraz
  • Krystyna i Bogusław Nowak.

Dekoracji dostojnych Jubilatów w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Wójt Gminy Marek Słowiński. Do życzeń i gratulacji dołączyli również zaproszeni goście Wicestarosta Powiatu Proszowickiego Zbigniew Daros oraz Przewodniczący Rady Gminy Radziemice Waldemar Przeniosło.

Dodatkowo uroczystość swoimi występami umiliły dzieci ze Szkoły Podstawowej
z Łętkowic oraz występ seniorów zespołu „Krakowiacy” utworzonego przez Związek Emerytów i Rencistów z Łętkowic.

Tradycyjnie uroczystości towarzyszyło dużo emocji, nie zabrakło gromkiego „Sto lat” oraz wspólnych zdjęć.

Życzymy Szanownym Jubilatom trwania w tej pięknej miłości i wyrażamy głęboki szacunek za pokonanie trudów, jakie życie przynosi każdej rodzinie.